#1 2010-05-29 12:53:24

Sakura

legendarny sanin

Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 170
Punktów :   

Sakura

Imię:Sakura
Pseudonim:Nie mam
Wioska:Konoha zapisze się
Opis:Moje rodzeństwo nie było za dobre... Moja matka umarła przy porodzie, a ojca wyslano na misję i został zabity po mnie też przyszli ale anbu się za nie poświęciło a ja zostałam skierowana
do szpitala gdy miałam 10 lat zdałam akademię. I jako genin zostałam wysłana na misję po misji w wieku 11 zdałam test na chunina a w wieku 14 lat zostałam Legendarnym saninem. Gdy
miałam 17 lat zostałam wysłana na misję z paru tam ludzi. Wszyscy zgineli prócz mnie przypalili nasze namioty i ogień mnie otoczył. W tedy shinobi z niewiadomej mi wioski mnie zaatakowali uszłyszeliśmy huk.
Najpiew byłam troche odwodniona, potem mieliśmy wrażenie jak by 1000 kruków się przedzierało przez lasy nagle potem wszystkich oprócz mnie zaatakowały kruki. Obok mnie pokazała się nie znana mi postać,
i mnie uratowała.Najpierw gdy kruki wszystkich zabijały pokazała się przy mnie ta postać, gdy kruki wszystkich powyzabijały on ruszył wskazującym palcem na niebo, kruki się natychmaist tam skierowały i po pewnym casie znikły.
potem znaleśliśmy się w szpitalu po drugim dniu odzyskałam przytomność i go już nigdy nie zobczyłam. Dopiero ukazał mi się po 2 dniach. Potem się poznaliśmy i się okazało że to jeden z Sage. Jego imię było dość dziwne. Brzmiało ono:Szahiron. P 2 latch jak dokładniej się poznaliśmy
zdrajdził mi jego pseudonim brzmiało ono Kruk.10 lat się poznawaliśmy aż on miał 25 lat a ja 23. Potem się roztaliśmy jednak że nie zostawił mnie od tak. Dał w szpitalu położył mi na meblu książkę jego naszyjnik który mi się bardzo podobał i list. Książka brzmiała ,,nie jesteś sam.'' a w liście było:
Tutaj Kruk, zostawiam ci książkę którą specjalnie dla ciebie napisałem a naszyjnik se zaczymaj dla siebie, i pamiętaj zawsze jestem z tobą i przy tobie jeszcze się spotkamy wierzę w to. Gdy wziełam naszyjnik do rąk zleciało mi kilka łez ponieważ przyjaciel mnie opuścił. Ale miałam w sercu nadizeje że się spotkamy.
jesteś miła,pomocna i nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie samego ale gdy ktoś ją wkurzy potrafi nieźle przywalić
Klan/Nazwisko:Haruno
Kekei genkai:Nie mam
Droga ninja:Dobra kunoichi
Chakra:Na początku 5 000
Ranga:Legendarny sanin
Kontrakt:nie mam narazie
Y:500 000Y
Ekwipunek:Złoty naszyjnik,list,książke pt,,nie jesteś sam''

Umiejętności:
Wykonywanie pieczęci jedną ręką,CSN nieba,Sage mode,Wyczuwanie chakry,Szybkie wykonywanie pieczęci,Dodawanie natury chakry do broni

Jutsu:
Suirou no Jutsu
Suiton, Mizuhame Nabara
Suiton, Daibakufu no Jutsu
Sution, Bakasui Shouha
Kirin
Chidori Sword
Chidori Senbon
Chidori Nagashi
Rairyuu no Tatsumaki
Kai
kage bunshin no jutsu
krawarimi no jutsu
Kirigakure no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Shuriken Kage Bunshin no Jutsu
Bunshin Bakuha
Hari Jizou
Doku Kiri
Chakra no Tate
Senei Jashu

Techniki
klanowe:
Klanu nie mam


Misje:
rangi D:
rangi C:
rangi B:
rangi A:

Statystki
Siła:20
Zręczność:20
Celność:20
Szybkość:20


http://img704.imageshack.us/img704/5909/harunosakura.png

Offline

 

#2 2010-05-29 12:58:14

Kruk

Sage

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 605
Punktów :   

Re: Sakura

akcept


http://img42.imageshack.us/img42/5848/firzen1.jpg
Partner/partnerka-Sakura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles Nasu pokoje w Mrzeżynie wynajem autobusów Piła busy Munchen